نکات پیش از خرید

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی
کلیه محصولات موجود در سایت، شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند.
محصولاتی که شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند، مهلت 48 ساعته برای بازگشت کالا را دارا میباشند و در صورت عدم سلامت فیزیکی قابل برگشت خواهند بود. پس از دریافت کالا چنانچه کالا و محصول خریداری شده خراب یا دارای مشکل و ایراد فنی و ظاهری بود، میبایست تا 48 ساعت پس از تحویل کالا موضوع را به کارشناس فروشگاه اطلاع دهید. پس از 48 ساعت فروشگاه تاور هیچ مسئولیتی در قبال کالای معیوب نخواهد داشت.
محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی هستند،در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. فروشگاه تاور هیچگونه مسئولیتی در قبال کالاهای دارای "گارانتی" ندارد و گارانتی محصول بر عهده "شرکت گارانتی کننده"است.
پیش از ارسال کالا، حتما با فروشگاه هماهنگی های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به فروشگاه ارسال نکنید. در نظر داشته باشید، که تمامی کالاهای بازگشتی میبایست در شرایط اولیه و به همراه جعبه محصول و برچسب تاور روی کالا باشد. پس از پذیرش کالا کارشناسان تاور، حداکثر طی یک الی دو روز کاری نتیجه را به مشتری اعلام میکنند. در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد حداکثر تا یک روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز میگردد.
در صورت انصراف از خرید در زمانی که کالا نزد مشتری میباشد حداکثر تا 48 ساعت باید انصراف خود را به فروشگاه اطلاع دهد. بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر در شرایط اولیه (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد و کلیه ملزومات و اقلام همراه آن ارسال شود و در غیر اینصورت محصول امکان بازگشت را از دست خواهد داد.
بسته بندی و ارسال برای سفارشات شهر "برازجان" رایگان است تمامی مرسولات توسط شرکت لجستیکی ماهکس صورت میگیرد و هزینه ارسال به صورت پس کرایه محاسبه میشود. پس از بازگشت کالا اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید کارشناسان فروشگاه باشد، هزینه‌های ارسال و برگشت به عهده تاور است. برای واریز هزینه ارسال به حساب مشتری، قبض ارسال با مهر شرکت ارسال کننده باید همراه کالا به تاور ارسال شود. در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان ، هزینه ارسال و برگشت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود. اگر ساکن شهری جز برازجان هستید برای بازگشت کالا تنها از "ماهکس" استفاده نمایید.